چشم انداز

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری رستاک با هدف توسعه  گردشگری داخلی و خارجی  فعالیت خود را از سال 1389شروع کرده است ، پشتوانه شرکت تحصیلات و تجربیات 15ساله در زمینه گردشگری و سفرهای داخلی و خارجی می باشد.

چشم انداز ؛

اطمينان یافتن و آرامش فكري و ايجاد تعادل و آسايش در زندگي اجتماعي و شیوه های مناسب گذران اوقات فراغت براي ایرانیان در تمامی سطوح جامعه با توسعه فرهنگ گردشگری وشناخت فرهنگ و تمدن ایرانی و فرهنگ ملل مختلف.

رسالت(ماموریت) ؛

برنامه ریزی ،سازماندهی و توسعه فعالیتهای خدمات گردشگری به عنوان یک سازمان خلاق ،پویا و نوآور با هدف ارائه سریع ترین ،مناسب ترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری مطابق با استانداردهای حرفه ای و جهانی 

اعتماد ،سرعت ،دقت و ارتباطات به روز سرلوحه  تمامی برنامه های شرکت بوده و همواره رضایت گردشگران را در تمامی سطوح جلب می نماید ، مدیریت و تمامی پرسنل شرکت بر این اعتقاد هستند که مسافرین بخشی از خانواده آنها بوده و تمامی استاندارد های لازم برای سفر باید برای آنها در نظر گرفته شود. آنچه که برای شرکت اهمیت دارد در وهله نخست ،انجام سفر ،استفاده از تجربیات حداکثری سفر و به یاد داشتن خاطرات سفر بوده و سود شرکت در مرحله بعدی قرار دارد.

برنامه بلند مدت شرکت ،انجام فعالیتهای گردشگری به صورت حرفه ای بوده و در تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی و هلدینگ با دیدگاههای کاملا حرفه ای و منطبق با استاندارد های جهانی در زمینه گردشگری نوین از آمال شرکت می باشد.

سرمایه شرکت ،مسافرین و دوستانی هستند که قریب ده سال همراه رستاک بوده و این سرمایه اجتماعی را تبدیل به سرمایه دیگری کرده و تجربیات ارزنده سفر را در کنار ما تجربه می کنند.

ارزشها ;
1-
صداقت و امانت : امانتداري،درست كاري و ايجاد اعتماد درهمه سطوح
2-
خلاقيت و نوآوري : فكركردن خارج ازچهارچوبهاي مرسوم وداشتن شهامت وجسارت وجرأت وآمادگي براي تغيير
3-
سرعت و دقت : احساس فوريت وضرورت در انجام فعاليتها به طور دقيق
4-
تعهد و مسئوليت : احساس مسئوليت در انجام مؤثر وكاراي فعاليتها
5-
دانش و آگاهي : توسعه علم وتسهيم آن با ديگران و بهكارگيري آن
6-
فروتني و تواضع : همسطح ديدن خود با ديگران و براي خود برتري خاصي قائل نبودن
7-
صبر و شكيبايي : بالا بردن آستانه تحريك وافزايش خود كنترلي
8-
تماميت و حمايت : با تمام وجود حضور داشتن در راستاي قصد و پشتيباني كردن از افراد در راستاي دستيابي به قصدشان
9-
پذيرش و شفافيت : پذيرفتن شرايط و موقعيت افراد همانطوركه هستند و وضوح و روشني هر آنچه فكرميكنيم ، عمل ميكنيم و ميگوييم
10-
ادب و نزاكت : مشعوف نمودن مشتريان با حفظ ارزش و حرمت و جايگاه و منزلت انساني مشتري و ارج نهادن به نيازها و تأمين اين نيازها

رستاک با عناوین مختلف دارای هیچ گونه شعبه و یا دفتر دیگری نبوده و جهت اطمینان ، اطلاع و کنترل هر گونه واریزی وجوه نقد و سایر موارد می توانید با شماره تلفن همراه 09123175348تماس حاصل فرمایید.

بخش رزرواسیون هتل ،ویلا ،سوییت و واحد های بوم گردی با تلاش تیم بازاریابی رستاک بصورت نرم افزار اندروید قابل دانلود از کافه بازار و وب سایت www.rastakhome.com قابل استفاده مشتریان ارجمند می باشد. به زودی خدمات جدید به این گروه اضافه می گردد.