خدمات

خدمات رستاک

-         برگزاری تور های کیش ، قشم ،مشهد مقدس ،شیراز ،اصفهان و سایر شهرهای ایران به صورت هوایی و زمینی در قالب تورهای انفرادی و دسته جمعی با بالاترین کیفیت و قیمت های مناسب

-         هماهنگی برای اخذ ویزای کشورهای مختلف دنیا از قبیل امارات متحده عربی،چین ،روسیه ،تایلند ،هند ،اندونزی  کشورهای عضو اتحادیه شنگن و سایر کشورها

-         رزرو هتل درشهرهای ایران و تمامی کشورهای جهان جهت اقامت به صورت توریستی  و یا ارائه به سفارت خانه ها جهت اخذ ویزا

-         رزرو پروازهای داخلی و خارجی با بهترین ساعت و کمترین قیمت با خطوط معتبر هوایی

-         اخذ ویزای ایران  برای میهمانان خارجی  در کمترین زمان ممکن

-         برگزاری تورهای ورودی از کشورهای مختلف با ارائه برنامه های چند روزه متنوع

-         اجاره انواع وسایل نقلیه  جهت حمل و نقل گردشگران در داخل و خارج کشور

-         هماهنگی و برگزاری سمینارها ،همایش ها و نمایشگاههای مختلف در داخل و خارج کشور

-         ارائه خدمات مشاوره ای سفر به صورت رایگان از طرق گوناگون ؛تلفنی ،حضوری و....      

نرم افزار رستاک هم برای تسهیل اقامت، حمل و نقل و خدمات گردشگری دانشگاهیان محترم پیام نور ، فرهنگیان محترم سراسر کشور و سایر گردشگران با تکیه بر بوم گردی و ظرفیت های بلا استفاده درون سازمانی در قالب اپلیکیشن تلفن همراه و پایگاه اینترنتی طراحی گردیده است. این سامانه یک پل ارتباطی بین میزبان (راننده) و متقاضی بوده که ارتباط متقاضیان (کسانی که درخواست اقامت، حمل و نقل و خدمات گردشگری را ارسال می کنند) با میزبانان (کسانی که مایل به ارائه خدمات اقامتی، حمل و نقل و گردشگری هستند) را تسهیل می‌کند.

رستاک هم مجموعه ای است که جهت برآورده نمودن نیازهای اقامتی، حمل و نقل، تفریحی ، فراغتی و سفر مجموعه دانشگاهی پیام نور ،فرهنگیان و سایر متقاضیان علاقه مند با تکیه بر بوم گردی و ایجاد اشتغال پایدار بوجود آمده است. امکاناتی درون سازمانی بلا استفاده که مجموعه فرهنگیان و دانشگاهیان در خود دارند و از آن غافل هستند.

رستاک هم با مدیریت آقای اصغر حیدری دارای سابقه ۲۰ ساله درصنعت گردشگری به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار برند رستاک، خدمات گردشگری به صورت تورهای داخلی و خارجی ، رزرواسیون آنلاین خودرو، هتل و بوم گردی را با هماهنگی عوامل دست اندرکار در سراسر کشور، به هموطنان عزیز ارائه می دهد.

شرکت خدمات مسافرتی رستاک بعنوان زمینه ساز سفر خدمات نوین گردشگری را بدون حضور متقاضی بصورت «برخط» و یا سایرفناوری های نوین ارتباطی ارائه می دهد .

دوستان و متقاضیانی که خواهان انجام سفرهای ارزان قیمت و به اصطلاح لحظه آخری هستند،و اجباری به انجام سفردر زمان خاصی ندارند خواهشمند است از طریق تکمیل فرم عضویت در خبرنامه و یا ارسال « اس ، ام، اس » به شماره 30007030507090 از این خدمت استفاده نمایند.