سواحل بکر بلغارستان

تابستان که می شود تورهای سواحل دریا حال و هوای دیگری دارد مردم به دنبال مقاصدی امن و استراحتی توام با اسایش دارند تا تعطیلات و فراغت خود را به بهترین نحوی بگذرانند . تورهای مسافرتی رستاک با تدارک بهترین هتل های ساحلی با استانداری بالا در کنار دریا و مراکز شهری و خرید این امکان را در مقاصد گوناگون سفر از جمله بلغارستان و سواحل گلدن سندز فراهم نموده است تا با خیالی اسوده شما عزیزان در کنار خانواده بتوانید استراحتی مناسب بدست آورید.

غذا در بلغارستان ،از انواع غذاهای شرقی است. ذائقه غذایی جاهای مختلف بلغارستان متفاوت است  و متاثر از کشورهای ترکیه ، یونان و صربستان می باشد،  وجه تمایز غذاهای بلغاری استفاده از سبزیجات، گیاهان دارویی و میوه های مختلف در آن است.

مقایسه سواحل بلغارستان با دیگر نقاط گردشگری شاید بی نتیجه باشد چون قابل مقایسه نیست ،از سواحل انتالیا بسیار لوکس تر می باشد و جزو مقاصد اروپایی لوکس می باشد که فقط ویزای شنگن ندارد.

وارنا در بین گردشگران به داشتن مراکز خرید، فروشگاهها و هایپراستارهای ارزان قیمت مشهور است که تقریبا" هر کالایی را می توان در آن یافت.

مراکز خرید وارنا

کفش و لباس جزء صادرات کشور بلغارستان می باشد. مسافرینی که عاشق خرید از برندها و مارک های معروف می باشند، شاید رضایت کافی در این سفر نداشته باشند ولی متقاضیان  خرید معمولی و ارزان ، رضایتشان جلب می شود.

در شمال وارنا سرزمين ماسه هاي طلايی Golden Sands كه به واقع مرواريد سواحل بلغاری دريای سياه است كه به شكرانه پوشش گياهی منحصر به فرد، طراوت و خنكی جنگل، پهنه گسترده ماسه های طلايی و آرام و امن تسهيلات ورزشی تفريحي بسياری همچون زمين های تنيس، مينی گلف، زمين های واليبال و بستكبال در امتداد گذرگاه ساحلی آن وجود دارد.

تورهای هفتگی بلغارستان رستاک با خدمات بلیط هواپیما با ایر باس قشم ایر و ایرلاین های دیگر اقامت در هتل های پنج ستاره دارای خدمات صبحانه و خدمات صبحانه ناهار و شام با ویزا و ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان انجام می گیرد.

راهنمایی های ویژه کارشناسان فروش در رستاک این امکان را برای مسافرین ارجمند فراهم می اورد تا خدمات مناسب خود را بیابند.