مسکو و سن پیترزبورگ گلچین تورهای تابستانی

آژانس های گوناگون تورهای متفاوتی با پروازهای مختلف و پکیج های متنوع از تور مسکو و سن پیترزبورگ ارائه می دهند .

دفتر مسافرتی رستاک با تدارک سفرهای مناسب فصل در صدد فراهم نمودن اوقات فراغت مناسب نسبت به خانواده هاست . کسانی که به دنبال تورهای روسیه ،مخصوصا مسکو و سن پیترزبورگ هستند باید بدانند بهترین زمان سفر به کشور روسیه از خرداد ماه تا شهریور می باشد. تورهای مسکو را باید هر چه زودتر رزرو نمود و از فرصت مناسب آب و هوایی بیشترین بهره را برد.

تور روسیه رستاک یکی از بهترین تورهای تابستانی است که به مسافرین پر سفر پیشنهاد می شود و در نوع خود از سفرهای لوکسی است که تمامی پکیج را یکجا بصورت مناسب با قیمت قابل قبول ارائه می دهد. چه بسا برای انجام یک طرفه یک ترانسفر معمولی بالای صددلار باید در روسیه هزینه پرداخت نمود و یا برای یک راهنمای حرفه ای در طول یک روز باید بین دویست تا سیصد دلار باید هزینه کرد مجموع هزینه های سفر روسیه در مدت زمان هفت شب و احتساب مبلغ ویزا و بلیط هواپیما در مسیر داخلی مبالغ بیش از این باید پرداخت نمود .

کارشناسان دفتر رستاک با ارئه راهنمایی های تخصصی در زمینه های گوناگون و ابعاد سفر بهترین توصیه ها را در خصوص سفری مهیج و خاطره انگیز برای شما خواهند داشت.

تپه گنجشک ها یا بام مسکو یکی از بلندترین نقاط مسکوست که در سمت راست رودخانه ی مسکو واقع شده.بلندترین نقطه تپه ۸۵ متر بالاتر از سطح دریاست و چشم اندازی زیبا و وسیع از مسکو را زیر پاهایتان قرار میدهد.

مترو مسکو با سنگ های مرمر، موزاییک، پنل های شیشه ای رنگی و مجسمه های برنز بیشتر به یک موزه هنری شبیه است. منطقه زیرزمینی مسکو یکی از شاهکارهای دوران شوروی سابق می باشد که به سبک رئالیسم سوسیالیستی ساخته شده است.